256e Divisie


Duitse gevallenen    254e Divisie       


256 Divisie  


Panzerzug No. 1

 

          

(foto's uit archief van Sporen van de oorlog)

Gesneuvelde bediening van Panzerzug No.1, begraven in veldgraf aan andere zijde van kanaal, tegenover kazemat S-532.

(foto uit archief van dhr Verdellen/ Goossens)

Rechts achter kazemat S-532, is het bosje rechts zichtbaar, waar de veldgraven gelegen zouden moeten hebben.


Naam: Erich Geselle
Rang: Schutze
Geboren: 15 oktober 1910
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, op de ontsporingplaats Panzerzug No. 1
Eenheid: InfErsBtl 8, toebedeeld aan Panzerzug No. 1

                        (AP-148)


Naam: Fritz Gutsch
Rang: Gefreiter
Geboren: 28 oktober 1913
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, op de ontsporingplaats Panzerzug No. 1
Eenheid: Panzerzug No.1

 

                        (AP-152)


Naam: Rudolf Jokisch
Rang: Schutze
Geboren: 06 juni 1914
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, op de ontsporingplaats Panzerzug No. 1
Eenheid: InfErsBtl 8, ingedeeld bij Panzerzug No.1

                        (AP-149)


Naam: Fritz Schimming
Rang: Feldwebel
Geboren: 10 april 1901
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, op de ontsporingplaats Panzerzug No. 1
Eenheid: Panzerzug No.1

                        (Ap-151)


Naam: Augustin Steinegger
Rang: Oberschutze
Geboren: 25 december 1914
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, op de ontsporingplaats Panzerzug No. 1
Eenheid: Panzerzug No.1

 

                        (AP- 150)


 

 256 PiBtl


Naam: Ernst Martin
Rang: Pionier
Geboren: 17 juli 1907
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 2e cie

 

                        (AP-209)


Naam: Erich Krippner
Rang: Pionier
Geboren: 25 november 1914
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 2cie, PiBtl256

 

                        (AP-208)

 


Naam: Paul Seliger
Rang: Obergefreiter
Geboren: 23 december 1915
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, locatie onbekend
Eenheid:  

                        (AP-223)


 

 456 RI


 

 II-456 RI

 


Naam:

Kurt Wotzel

Rang:

Schutze

Geboren:

14 juli 1919

Gesneuveld:

10 mei 1940

Locatie:

Mill, onbekend

Eenheid:

6e cie,456 InfReg

                        (AP-168)

 

 


Naam: Heinz Ulrich
Rang: Gefreiter
Geboren: 18 juli 1913
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 4e cie, 456 InfReg, zware compagnie

                        (Z-04)


III-456 RI


 

Naam: Gerhard Haas
Rang: Unteroffizier
Geboren: 19 januari 1913
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 8e cie, zware compagnie

                        (AP-230)

 

 


 

 481RI


I-481RI


 

Naam: Johann Kramer
Rang: Unteroffizier
Geboren: 14 januari 1917
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 1e cie

 

                        (AP-217)

 

 

 

 


 II-481RI


 

 

Naam: Jakob Merkel
Rang: Gefreiter
Geboren: 01 oktober 1908
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 5e cie, toegevoegd aan verkennend element?

 

                        (AP-233)


 

 

Naam: Johann Messer
Rang: Schutze
Geboren: 08 februari 1913
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 5e cie, toegevoegd aan verkennend element?

 

                        (AP-232)


 

 

Naam: Karl Paulus
Rang: Oberschutze
Geboren: 18 april 1913
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 6e cie

 

                        (AP-167)


 

            

    

(foto's bidprentje uit archief van dhr Verdellen/ Goossens)

Naam: Anton Strela
Rang: Schutze
Geboren: 27 september 1919
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 6e cie

 

                        (AP-206)


 

 

 

Naam: Hermann Mirlach
Rang: Hauptmann
Geboren: 01 september 1900
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, mijnenveld tussen S-538 en 539
Eenheid: 7e cie

 

                        (AP-169)


 

Naam: Friedrich Prell
Rang: Oberschutze
Geboren: 12 oktober 1910
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 7e cie

 

                        (AP-204)


 

 

Naam: Karl Sporl
Rang: Schutze
Geboren: 03 februari 1906
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 7e cie

(AP-204)


 

 

Naam: Josef Baierl
Rang: Schutze
Geboren: 14 april 1915
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 7cie

 

                        (AP-211)


 

 

Naam: Werner Leupold
Rang: Feldwebel
Geboren: 29 oktober 1912
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 7e cie

 

                        (AP-212)


 

 

Naam: Christof Matt
Rang: Gefreiter
Geboren: 05 februari 1913
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 7e cie

 

                        (AP-210)


 

 

Naam: Herbert Gutzold
Rang: Schutze
Geboren: 21 januari 1910
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 8e cie

 

                        (AP-231)

 

 


 III-481RI


 

Naam: Georg Hecht
Rang: Schutze
Geboren: 06 juni 1910
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 9e cie

 

                        (AP-221)


 

 

 

Naam: Hans Anton Hofmann
Rang: Schutze
Geboren: 16 december 1919
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 10e cie

 

                        (AP-219)


 

Naam: Heinrich Agli
Rang: Schutze
Geboren: 08 september 1913
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend, De eenheid heeft zowel tegen Bleeker, de kazematten S-525 t/m S-531 en de CP-MC-1-3RI gevochten
Eenheid: 10e cie

 

                        (AP-224)

 

 


Naam: Heinz Bongartz
Rang: Unteroffizier
Geboren: 22 augustus 1915
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 10e cie

 

                        (AP-220)

 

 

 

 


 

Naam: Johann Euer
Rang: Schutze
Geboren: 08 december 1916
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 10e cie

 

                        (AP-225)


 

Naam: Georg Schmitt
Rang: Schutze
Geboren: 08 oktober 1910
Gesneuveld: 10 mei 1940
Locatie: Mill, onbekend
Eenheid: 12e cie

 

                        (AP-226)

 

 

 


Duitse gevallenen    254e Divisie


 Gastenboek E-mail